Теплохід пройшов за течією річки 124 кілометри за 4 години. яку відстань він пройде за 6 годин проти течії,якщо швидкість течії 2км на годину

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
124  4            =31км/год  - швидкысть теплохода за течіэю 31-2=29км/год - швидкість теплохода 29-2=27км/год - швидкість теплохода проти течії 27 помножти на 6 = 162 км - відстань яку пройде теплохід за 6 годин