Терміново!!!! Даю 50 балів!!!! Всім хто знає фізику!!!! Швидкість тіла масою 1 кг, що вільно падає, збільшилася від 2 м/с до 4 м/с. А. Кінетична енергія тіла збільшилася вдвічі Б. Потенціальна енергія зменшилася на стільки ж, н...

Терміново!!!! Даю 50 балів!!!! Всім хто знає фізику!!!! Швидкість тіла масою 1 кг, що вільно падає, збільшилася від 2 м/с до 4 м/с. А. Кінетична енергія тіла збільшилася вдвічі Б. Потенціальна енергія зменшилася на стільки ж, на скільки збільшилася кінетична енергія В. Імпульс тіла зменшився вдвічі Г. Робота сили тяжіння більша за 10 Дж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. потенційна енергія зменшилася на стільки ж. на скільки збільшилася кінетична енергія