Терміново допоможііііііііііііть!!!Історія , самостійна робота :1. Французький король , який провів широкомасштабну судову реформу А) Філіпп II Август Б) Людовік ІХ СвятийВ) Філіпп ІV Красивий Г) Людовік ХІ2. Першим норманським ...

Терміново допоможііііііііііііть!!! Історія , самостійна робота : 1. Французький король , який провів широкомасштабну судову реформу  А) Філіпп II Август  Б) Людовік ІХ Святий В) Філіпп ІV Красивий  Г) Людовік ХІ 2. Першим норманським королем Англії був : А) Альфред Великий  Б) Едуард Сповідник  В) Гарольд Г) Вільгем Завойовник
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) Вільгем Завойовник
Гость
1.Б. Людовік |Х Святий здається  2.Г. Вільгельм Завойовник