Терміново прошу! Розташуйте події в хронологічній послідовності: а) початок Північної війни б) початок правління Петра І в) Полтавська битва г) Ні...

Терміново прошу! Розташуйте події в хронологічній послідовності: а) початок Північної війни б) початок правління Петра І в) Полтавська битва г) Ні...Терміново прошу! Розташуйте події в хронологічній послідовності: а) початок Північної війни б) початок правління Петра І в) Полтавська битва г) Ніштадтський мир
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) початок правління Петра, а) початок Північної війни в) Полтавська битва  г) Ніштадтський мир