ТЕРМІНОВО!!!! Скласти речення із словосполученнями: Дати білочці, Написати подрузі, Годинник на руці, Гніздо на стрісі, Бджілка на квітці, Човен на річці.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми взяли на прогулянку горішки, щоб дати їх білочці. Давно вже збираюся написати листа подрузі. Годинник на руці показує полудень. Лелека звив гніздо на стрісі. Я сфотографував бджілку на квітці. Художник зобразив човен на річці.