Терміново! Вибачте, потрібно навести приклад соціально-побутових пісень Слобожанщини. Наперед дякую!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
«Кажуть люди, знаю сама, що ти мене не любив»  «Як поїхав козаченько в Польщу на войну»  «Повела розмову мати із дочкою»   «Ой на горі дощ іде» записана в с. Велика Писарівка  «Ой три дороженьки рядом».  «Понад нашим яром», яка записана в с. Росоші