ТЕРМІНОВО! як дізнатися, чи це радіус описаного чи вписаного у трикутник (різносторонній, рівносторонній, прямокутний) кола, якщо кола немає на самому малюнку (типу центр кола - перетин бісектрис, висот чи медіан) ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Центр вписаного кола - це перетин бісектрис, а центр описаного кола - перетин перпендикулярів, проведених до середин сторін трикутника.
Гость
Я не до кінця зрозуміла ваше запитання. Але, можливо ви не знаєте правил, тому напишу Центр вписаного кола - перетин бісектрис. Центр описаного кола - перетин серединних перпендикулярів.