The Atkensons are goin to ejoy famili boating holidays* in August What are they going to do during the boating holidays? Peter Atkinson swim the r

The Atkensons are goin to ejoy famili boating holidays* in August What are they going to do during the boating holidays? Peter Atkinson swim the river The whole famili cook Foood on the boat Sally Atkinson relax on the boat Celia Admire the wonder fool Oliver and Paul pilot the boat visit children*s play areas Piter and Sally
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Atkensons уходим в ejoy ш хождение праздники* в августе Что они собираются делать во время катания на лодках праздники? Питер Аткинсон переплыть реку Всей семье готовить Foood на лодке Салли Аткинсон отдохнуть на теплоходе Селия полюбоваться чудо-дурак Оливер и Пауль пилот лодки посещение детей*игровые зоны Питер и Салли