The girl's television,the girls' bags, my sister's dog,my sisters' dog,her daughters' pets,her daughter's pets, my cousins' parents,my cousin's parent

The girl's television,the girls' bags, my sister's dog,my sisters' dog,her daughters' pets,her daughter's pets, my cousins' parents,my cousin's parents
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Телевизор девочки 2)Сумки девочек 3)Собака моей сестры 4)Сорбака моих сестер 5)Щенки ее дочерей 6)Щенки ее дочери 7)Родители моих кузенов 8)Родители моего кузена