-the post(come)?-Yes ,it... -How long you (know)Mr Pinky?- I(know) him for ten years -You ever (leave) a restaurant without paying the bill?- No, i... -Why you (not do) your home task?- I(not have) time I often (see) her bu...

-the post(come)?-Yes ,it... -How long you (know)Mr Pinky?- I(know) him for ten years -You ever (leave) a restaurant without paying the bill?- No, i... -Why you (not do) your home task?- I(not have) time I often (see) her but I never (speak) to her
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пост(прийти)?-Так ,це...-Як довго ви (знаю)р-н Стусани?- Я(знаю) його протягом десяти років -Ви коли-небудь (піти) з ресторану не сплативши рахунок?- Ні, я... -Чому Ви (не) ваше домашнє завдання?- Я(ні) часу Я часто (див.), але я ніколи не (сказати) їй
Гость
How long have you been knowing Mr Pinky? I have been knowing him for ten years. Have you ever left a restaurant without paying the bill? Why haven't you done your home task? I didn't have time. I have often seen her but I never have spoken to her.