The yellow giraffe Is as tall as can be It can the leaves From a very tall tree! Its got a long neck And long legs too And it can run faster Than me or you! как читать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(ðə) (ˈjɛləʊ) (ʤɪˈrɑːf) (ɪz) (æz) (tɔːl) (æz) (kæn) (biː) (ɪt) (kæn) (ðə) (liːvz) (frɒm) (ə) (ˈvɛri) (tɔːl) (triː)! (ɪts) (gɒt) (ə) (lɒŋ) (nɛk) (ænd) (lɒŋ) (lɛgz) (tuː) (ænd) (ɪt) (kæn) (rʌn) (ˈfɑːstə) (ðæn) (miː) (ɔː) (juː)