They are busy. They are working at a very interesting project. (Составить 1 Общий вопрос,4 Специальный, Who guestion + вопрос к дополнению) Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Are they busy? 2. Who is busy? 3. What are they doing?  1. Are they working at a very interesting project?  2. Who is working at a very interesting project? 3. What kind of project they are working at? 4. What are they working at?  5. What are they doing?