They paid a thousand dollars for every 5 hundred feet of shark film.Задайте, пожалуйста, 5 вопросов к этому предложению, меняя текст)

They paid a thousand dollars for every 5 hundred feet of shark film. Задайте, пожалуйста, 5 вопросов к этому предложению, меняя текст)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1.  Общий вопрос.   Did they pay a thousand dollars for every 5 hundred feet of shark film? 3.     2.  Альтернативный вопрос. Did they pay a thousand or a hundred dollars  for every 5 hundred feet of shark film? 3. Специальный вопрос.      How much did they pay for every 5 hundred feet of shark film? 4. Вопрос к подлежащему.      Who paid a thousand dollars for every 5 hundred feet of shark film? 5. Разделительный вопрос. They paid a thousand dollars for every 5 hundred feet of shark film, didn`t they.