Тіло масою 20кг тягнуть по горизонтальній поверхні за мотузку,прикладаючи при цьому силу 80 Н ,напрямлену під кутом 30 до горизонту.Прискорення тіла 3 м/с.Визначте коефіцієнт тертя між тілом і поверхнею.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
N+FsinL=mg ma=FcosL-Fтер N=mg-FsinL Fтер=M(коефіцієнт)N ma=FcosL-M(mg-FsinL) M=(FcosL-ma)/(mg-FsinL)