Тіло падає з висоти 2000м. За який час воно пройде останні 100м

Тіло падає з висоти 2000м. За який час воно пройде останні 100м
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тіло падає з висоти H=2000м. За який час воно пройде останні h=100м t- ? t= (V- V1)/g V=√2*g*H V1=√2*g(H-h) t= (√2*H -√2*(H-h))/√g=(63,245 -61,644)/3,13=0,51 c Ответ t=0,51 с
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы