·        Tine's ears are big. Jim's arms and legs are strong.jill's eyes are kind.Martin's teeth are white.Billy's hand and feet are small.Как это правильно прочитать русскими буквами???

·         Tine's ears are big. Jim's arms and legs are strong.jill's eyes are kind.Martin's teeth are white.Billy's hand and feet are small. Как это правильно прочитать русскими буквами???
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тин'с иарс арэ биг.Джим'с армс энд лэгз арэ стронг.Джил'с айз арэ каинд.Мартин'с teeth арэ вайт.Вилли'с хэнд энд фиит арэ смол