ТИП  И  СТИЛЬ МОВЛЕННЯ!!!І раптом дощ рясний, краплистий дощ заскакав, сипонув по степу! Ха-ха-ха! Сипле злива кришталевим сміхом по бочці, по Андрієвім капелюсі, по полях. хахаха !- регочуть під дощем і вітром розгойтані пшени...

ТИП  И  СТИЛЬ МОВЛЕННЯ!!!І раптом дощ рясний, краплистий дощ заскакав, сипонув по степу! Ха-ха-ха! Сипле злива кришталевим сміхом по бочці, по Андрієвім капелюсі, по полях. хахаха !- регочуть під дощем і вітром розгойтані пшениці дрижить під боєм крапель бриль, басотовим барабаном бубонить бочка. Сип-підсипай небесного срібла , поливай нас досхочу ! хахаха!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ТИП : Розповідь з елементами опису. Стиль: Художній