Төменде берілген етістіктерді жекеше, көпше турінде жіктеңдер. Жекеше : 1. мен жіберемін 2.сен жібересің 3. сіз жібересіз 4. ол жібереді Көпше: 1. біз жібереміз 2. сендер жібересіндер 3. сіздер жібересіздер 4. олар жібереді п...

Төменде берілген етістіктерді жекеше, көпше турінде жіктеңдер. Жекеше : 1. мен жіберемін 2.сен жібересің 3. сіз жібересіз 4. ол жібереді Көпше: 1. біз жібереміз 2. сендер жібересіндер 3. сіздер жібересіздер 4. олар жібереді помогите я не понимаю казахский пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бул жіктеліп турғой !!