Точка знаходиться на відстані 4 см від прямої a. З цієї точки до прямої проведено похилу, яка утворює з прямою кут 45 градусів. Знайти проекцію цієї похилої на пряму а

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відрізок який проходить від точки до прямої утворює з прямою прямий кут. Проекція яка утворює кут 45° утворює прямокутний та рівнобедрений трикутик, так як 90+45+45=180. Далі в нас виходить, що існує два однакових відрізка і по теоремі Піфагора знайдемо проекцію х²=4²+4² х=√(16+16)=√32