Tom: I go to the swimming pool every day. Aunt Betty: Where do you go every day? How often do you go to the swimming pool? Tom: I came home at 4 because we were busy at school. Aunt Betty: Why did you come home 4? Where did you...

Tom: I go to the swimming pool every day. Aunt Betty: Where do you go every day? How often do you go to the swimming pool? Tom: I came home at 4 because we were busy at school. Aunt Betty: Why did you come home 4? Where did you at 4? When did you come home? Tom: I read very interesting magazines every evening. Aunt Betty: What do you read every evening? When do you read very interesting magazines? Tom: I was at the cinema with Max yesterday. Aunt Betty: Where were you with Max yesterday? When were you at the cinema? Tom: I have got a very nice kitten as a pet. Aunt Betty: What haave you got? Tom: I can play water polo. Aunt Betty: What can you play? переведите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тётя Бетти:во что ты играешь? Том:я играю в водное поло. Т.Б:какие у тебя есть питомцы? Том:у меня есть очень милый котёнок. Т.Б:где ты был с Максом вчера? когда ходилт в кинотеатре? Том:я ходил в кинотеатр с Максом вчера. Т.Б:что ты читаешь каждый вечер?когда ты читаешь очень интересные журналы? Том:я читаю очень интересные журналы каждый вечер.