Торт коштує 80 грн,а морозиво у- 20 разів дешевше.Скільки коштує 5 порцій такого морозива?
Торт коштує 80 грн,а морозиво у- 20 разів дешевше.Скільки коштує 5 порцій такого морозива?
Ответ(ы) на вопрос:
1)80:20=4грн стоит одно мороженое; 2)4*5=20грн стрит 5мороженых
Не нашли ответ?
Похожие вопросы