Транскрипцию к каждому слову - Sons Tikets Barcelona Match There Wonderful Beach know yet old town Olimpic Village Or museu

Транскрипцию к каждому слову - Sons Tikets Barcelona Match There Wonderful Beach know yet old town Olimpic Village Or museums planning arrive Spain August come И ребят, пожалуйста напишите все правила группы Present спасибо большое за ранее!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ˈtɪk.ɪt ][  bɑːsɪˈləʊnə ]   [  mætʃ ][  ðeə(r) ]   [  ˈwʌndəfl ] [  biːtʃ ][  nəʊ ]   [  jet ][  əʊld ]   [ taʊn ] [  əˈlɪm.pɪk ][  ˈvɪlɪdʒ ]   [  ɔː(r) ][  mjuːˈziː.əm ]   [  ˈplænɪŋ [  əˈraɪv ]   [  speɪn ][  ˈɔːɡəst ]   [  kʌm ]