Треба написати про те що ти про нього знаеш : полуниця про якийсь истивний гриб и про три отруйних организми там наприклад гриб тварину комаху чи рослину памагите !!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ееааамаааааедддддддгдддддчддддддддддееееевлллллкыыыыыщлллллллддддднгггггжвддддддддддля для для для для чжжжжжчдддддддддкгггггджжжжжжггггггг до до до до до до до жжжжжжжз. е ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
/////
// //