Треба написати розповідь про процес праці людини яка набирає текст на компютері

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У наш час технології займають важливе місце у житті суспільства, тому часто можна зустріти людину, яка працює за комп"ютером. Серед таких людей ми можемо знайти просто аматора, або ж  кваліфікованого фахівця. Робоче місце таких людей, добре пристосоване до трудової діяльності , правильно ідоцільно організоване, у відношенні простору, форми, розміру - це забезпечує йому зручне положення при роботі і високу продуктивність праці при найменшому фізичному і психічному напруженні. Людина яка набирає текст, завжди уважна та зосереджена. При довгому процесі, здобуваються навички і людина, яка раніше дивилася лише на клавіатуру, може працювати зосередивши увагу на моніторі.  .