Треба написати твір на тему як ти мрієш провести своі літіні  канікули допоможіть пліз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я мрію на літні каникули поїхати на дачу. Я знаю багато дітей мріють полетіти у Паріж чи Амстердам. Але я хочу тільки до річки чи у ліс.
Гость
я очень хочу провести свои летние каникулы так как никто на свете. купаца целый день на море. кататься на каруселях , кататься на катамаране. И .д