Треба скласти діалог двох письменників! Будь ласка, допоможіть. Дуже треба!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий день Добрий день мені дуже сподобалися ваші твори. Чи можна поцікавитися де ви берете натхнення? Я? Я дуже багато буваю на свіжому повітрі. натхнення мені дає матінка природа. дякую Вам велике за пораду нема за що звертайтесь ну й придумай щось сам або сама