Треба зкласти питальні речення,до цих поданих слів!: МАЛЕНЬКЕ ЗЕРНЯТКО ПОТРАПИЛО ВОСЕНИ ПІД ВЕЛИКУ ГРУДКУ ЗЕМЛІ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що потрапило восени під велику грудку землі?  Яке зернятко потрапило восени під велику грудку землі?  Куди потрапило маленьке зернятко восени?   Коли маленьке зернятко потрапило під велику грудку землі?
Гость
яке  ЗЕРНЯТКО ПОТРАПИЛО ВОСЕНИ ПІД ВЕЛИКУ ГРУДКУ ЗЕМЛІ. що ПОТРАПИЛО ВОСЕНИ ПІД ВЕЛИКУ ГРУДКУ ЗЕМЛІ.