ТРИ ПОКУПЦІ ПРИДБАЛИ ПО 6 КГ КАРТОПЛІ З МІШКА.ПІСЛЯ ЦЬОГО В НЬОМУ ЗАЛИШИЛОСЬ 32 КГ КАРТОПЛІ.НА СКІЛЬКИ КГ КАРТОПЛІ БІЛЬШЕ ЗАЛИШИЛОСЬ У МІШКУ,НІЖ ПРОДАЛИ.

Гость
1) 6*3=18 2) 32-18=14 відповідь на 14 кг