Три прислів'я з прислівником

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жовтень-холодний,але листопад ще холодніший. Якщо у травні сухо то у червні сухіше. Якщо сьогодні тепло то завтра буде тепліше.
Гость
Якщо синичка зранку пищить , то вночі обов " язково похолоднішає.                 Якщо взимку вітер подув з півночі - то буде дуже холодно   , а якщо з зі сходу то буде ще холодніше .                                                                         Тепла осінь до довгої зими , чим сухіше і тепліше вересень і початок жовтня  , тим пізніше настане зима.