Три речення з іменником соловейко так,щоб у першому з них був додаток,у другому означення,у третьому підметом.Форму слова можна змінювати
Ответ(ы) на вопрос:
Я думаю так:
Вийшла я в сад і почула що мій милий як соловейко витьохкує до мене.
Соловейків голос лунав по всій окрузі, зачіпаючи юне дівоче серце.
Соловейко сидів на гілці і з мудрим виглядом дивився на наші з милим вечірні