Цікаві історіі  про те як тварина врятувала життя людині                                                                                                                                                                           ...

Цікаві історіі  про те як тварина врятувала життя людині                                                                                                                                                                                                                    плиз      очень  надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу відбулася пожежа в одному будинку. Приїхали пожежники і наказали їхній собаці проийти подивитися чи нікого немає. Він забіг в будинок і знайшов маленьку дитину.Він взяв її за одяг і відніс пожежникам. Так собака врятувала життя людині.