Цитатна характеристика Славка Беркута з повісті Н.Бічуї "Шпага Славка Беркута"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Славко Беркута при своїй удаваній простоті також дуже складний образ. Славко сміливий, добрий, щирий. Він не хоче ображати інших. У його серці немає місця підлості. І це той герой, який має внутрішній стрижень. Життя било Славка найбільше за всіх, хоча, можливо, Стефко страждав ще більше. Будучи малим, Славко дуже сильно захворів, не міг ходити, мав лишитися інвалідом. Але, як це зазвичай буває, завдяки сильній волі і духу, Славко перемагає хворобу. Долаючи страшний біль, він вчиться ходити, тоді потай іде на ковзанку. Джерело: http://dovidka.biz.ua/shpaga-slavka-berkut-skorocheno/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua