цитаты из текста по теме "Характеристика Грея: детство, первые уроки жизни, встеча с Ассоль СРОЧНО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В дитинсві це був невгамовний хлопчик, який ніколи не міг всидіти га свому місці. Він мріяв стати мореплавцем. І в цьому його батьки не підтверджували. Однак він втік з дому. Ще він був сміливим хлопчиком. Перший раз вінзустрів ассоль у лісі коли вона заснула і залишив їй перстень який вона берегла. Він закохався у неї з першого разу