Цитоплазма їх функція

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)объединение содержимого клетки в единое целое 2)обеспечения взаимодействия всех органоидов 3)среда для хим реакций 4)обеспечивает передвижение органоидов и веществ по клетке(циклоз) цитоплазма состоит из включений,органоидов и гиалоплазмы(коллоид(гель+золь))
Гость
Що таке цитоплазма? Яке її будову і склад? Які функції вона виконує? У цій статті ми детально відповімо на всі ці питання. Крім того, ми розглянемо структурні особливості цитоплазми і її властивості, а також поговоримо про поділ колоїдного розчину, будові клітинних мембран і найважливіших клітинних органелах.