Тәуелдеу жалғау : киім

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жекеше 1)менин киимим 2)сенин киимин сиздин кииминиз 3)онын киими копше 1)биздин киимимиз 2)сендердин киимдерин сиздердин киимдериниз 3)олардын киими. =)
Гость
жекеше                                         көпше менің киімім                                біздің киіміміз сенің киімің                                  сендердің киімдерің сіздің киіміңіз                            сіздердің киімдеріңіз                      оның киімі                                     олардың киімдері