Турист за перший день 18 км, це становить 6/7 ( шість сьомих) шляху, який він пройшов за другий день і 1 2/7 (одна ціла дві сьомих) який він пройшов за третий день. Який шлях пройшов турист за три дні разом? - скажіть пж і поби...

Турист за перший день 18 км, це становить 6/7 ( шість сьомих) шляху, який він пройшов за другий день і 1 2/7 (одна ціла дві сьомих) який він пройшов за третий день. Який шлях пройшов турист за три дні разом? - скажіть пж і побистрей
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 день - 18 км 2день - 21 км ( 18:6*7=21) 3день - 14км ( 1 2/7 это 9/7, значит 18:9*7=14 ) 18+21+14=53 (км) прошел за три дня