-лісовий бізон - вид порожнисторогі підродини биків.
-пума - вид класу ссавців ряду хижих сімейства котячих. До 1993 р. носила назву Felis concolor. Слово «пума» походить з мови кечуа.
-смугастий скунс - од хижих ссавців сімейства скунсовых, що включає в себе всього два види: смугастого скунса і плямистого скунса.
-Барибал - лекопитающее сімейства ведмедів. Іноді його виділяють в окремий рід Euarctos. Це самий звичайний північноамериканський ведмідь, поширений від півночі Аляски (Національний парк Деналі) і Канади до центральної Мексики (штати Наяріт і Тамауліпас) і від Атлантичного до Тихоокеанського узбережжя. Зустрічається в 39 з 50 штатів США і у всіх канадських провінціях.
-миссисипский алігатор - один з двох відомих видів алігаторів, що живе в Північній Америці, в південно-східній частині США.
-жаба-бик - один з найбільш великих видів родини справжні жаби. У довжину досягає 15-25 см, (в середньому близько 17-20 см) , вага дорослих особин близько 450 р. , окремі екземпляри досягають 600 р. Спина забарвлена в оливково-бурий колір з темно-бурими плямами.
-каліфорнійський кондор - дуже рідкісний вид птахів з родини американських грифів.