Твір : чи необхідні сучасній людині романтика і життєлюбність?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Сучасним людям дуже потрібна  романтика . Адже без цього не буде ніякого кохання . Романтика надає ніжності у почуттях . У теперішній час люди боятся проявляти романтику , вони немов занурюются у дірки розпачу . Романтика підтримує  міцність у стосунках , не дає забути це кохання яке виникло у них ще 1-10 років тому .  Як на мою думку і теперішній час життя без рмоантики неможливе ...