Твір чим мині сподобався твір порпурові вітрила дам бали поможіть срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на уроці зарубіжної літератури ми познайомилися з твором пурпурові вітрила.Мені сподобався цей твір тим , що кохання знаходять там , де не чекають.Так і в цьому творі.Ще сподобалося те , що заради кохання люди готові на все , навіть здійснювати чужі мрії.А коли здійснилася чужа мрія , то і твоя мрія здійснилася теж.Якщо кожен з нас здійснить чиюсь мрію , то жити стане легще і світ стане добрішим і гарніши.Здійснюйте не лише свої , а й чужі мрії!