Твір людина народжена для великих справ якщо у неї вистачає сили перемогти себе саму
Ответ(ы) на вопрос:
Ми всі народжуємося для великих справ. Я вважаю що перемагає тільки сильніший. Тому щоб добитися своєї мети треба перемогти себе тобто перемогди все погане в собі: Заздрощі, зло,страх, бо якщо ми це не переможемо хочя б на половину тоді ми зламаємося. Перемагають тільки найсильніщі.