Твір мініатюра на тему грайливий вітер гуде реве завиває квіти милують чарують ваблять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні дуже чудовий день сонце-ніжить своїм теплим промінням. Проміння- торкається і ніби пестить все довкола. Між дерев та кущів завиває вітерець він ніби грається гілочками дерев, торкаючись до листочків. Він ніжно пестить трави та квіти, які ніби чарують і ваблять його до себе. Сонячне проміння торкається,та гладить. Квіти милуються останнім теплом, яке грайливий вітер розносить по землі.