Твір-мініатюра на тему "марко вовчок письменник гуманіст, борець проти насильства над людиною"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марко Вовчок дуже любила українців і в своїх творах виступала проти кріпацтва, знущань над селянами. Це ми помічаємо у її творах: 'Три долі', 'Інститутка', 'Отець Андрій'. Вона показує, що не слід вмішуватись в чужу долю. Також у її творах, завжди знаходяться добрі люди, які допомагають в скрутну хвилину і цим самим вона показує менталітет українців.