Твір - мініатюра на тему "Про, що меня розповіла калина за вікном" Пожалуйста, очень нужно. Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калина – це невисокий, але пишний кущ. Росте на вологих місцях у лісі, в лузі.  Посадили і ми калину біля своєї оселі. Весною ця красуня зацвітає запашним білим цвітом, а восени - милує очі червоними ягодами, у кожній, з яких є маленьке сердечко. Вона ніжна, її багряне листя зранку вкрите краплинами роси. Дуже гарна калина зимою, коли кругом біліє сніг, а червоні кетяги палахкотять, мов ліхтарики.  Калина дуже корисна для людей своїми лікувальними властивостями. А взимку її смачними ягідками ласують наші пернаті друзі – птахи.