Твір мініатюра про власні плани щодо майбутньої професії, використовуючи похідні прийменники(на українській) Дуже дякую)_

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я мрiю стати лiкарем,менi подобаэться ця професiя.Робота лiкаря-лiкувати iнших вiд травм.На цю роботу треба дуже старанно вчитися,або не зашкодити iншим.Э багато лiкарiв:Фармацевт,Психолог та iншi.Я хочу бути Педiатором для дiтей.Я вже з дитинства навчаюсь потрохи цiэi професi