Твір-мініатюра про власні плани щодо майбутньої професії з похідними прийменниками (професія юрист )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жила собі дівчинка хотіла вона стати юристом ну мала вона була коли вона підростала вона вже робила свою біографію.Настало їй 18 років взяли її вчиьися на юриста. закінчила вона вчитися і їй вже було 24 роки вона устроїлася на юриста . так вона и стала