Твір-міркування «кого я вважаю своїм другом»Срочно будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 На перерві у школі питають мене "кого вважаю я своїм другом?", а я мовчу...  Ось і уроки закінчились. Прийшов(ла) я додому і питаю у мами:  -Мам, мене сьогодні запитали "кого я вважаю своїм другом?" а мовчав(ла)... Ось наприклад Оля мене завжди пригощає, Тарас дає списувати на контрольній, Таня дає домашню переписати...  -А в тебе є такий друг, що допомагає тобі-підготуватися до контрольної, зробити домашню роботу, але не списати, пригощає, довіряє тобі...?  -Так, це Катя. Але вона допомагає а не дає списувати... -А ти розумієш те, що якщо списувати будешь погано вчитися і не прейдеш у наступний клас?А ще, вони ж беруть у тебе щось взамін?  -Так. -Їм це дуже вигідно а тобі ость ні. -Мама, я їх вважаю своїми друзями!А ось Катя...  -Добре, я лише тобі підказала хто твій друг.