Твір-міркування про птахів які відлітають зимувати в теплі краї...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Птахи відлітають на південь, щоб знайти такі місця, де вони зможуть знаходити для себе вдосталь їжі. Такі перельоти здійснюють ластівки, стрижі, шпаки та інші птахи. Птахи дуже швидко витрачають енергію, яку вони отримують разом з їжею, а це означає, що є їм потрібно часто. Тому, коли земля замерзає і їжу (особливо комах) знайти важко, багато птахів вирушають на південь. Птахи, які живуть і годуються біля річок і озер (качки, гуси, лебеді), відлітають ще й тому, що водойми замерзають. Для того, щоб вижити, перелітні птахи здійснюють довгі подорожі на південь і повертаються до нас, коли настає весна.