Твір міркування що означає бути духовно багатою людиною 5-7речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Більшість людей вважають, що знають відповідь на це запитання. Вони думають, що бути багатим – це мати багато грошей і багато дорогих речей.Бути богатим, значить бути здатним збагачувати інших.У світі є багато злиденних людей з грошима.І, навпаки, є люди, які мають не так багато грошей, але в Божих очах вони багаті, у них завжди є що дати, є чим поділитися