Твір на одну з поданих тем: 1),,Зашелестів дощ'' 2),,Вечір наближається скорою ходою'' 3) ,,Ріка заснуснула в берегах''. Наперед дуже дякую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першими наближення дощу відчули птахи. Небо стало сірим і всі птахи заховалися під стріхами. Навколо запанувала тиша крізь неї почулося як краплі дощу зашелестіли по листю дерев,по пелюстках квітів,забарабанив по дахах і постукав у кожне віконце. Разом із дощем прийшли свіжість,чистота і оновлення.