Твір на тему Без ядра горіх ніщо, так само, як людина без серця!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Кожна людина на землі має серце. Без серця не одна б людина на землі не змогла б прожити. Адже серце - це не тільки важливий для життя орган, але це ще й центр усіх почуттів та якостей людини. Прислів'я :"Без ядра горіх ніщо, так само, як людина без серця", є дуже вдалим прикладом для того, щоб зрозуміти що воно є для людини. Ядро в горісі є найважливішим, так же, як серце у людини.